MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
BIURO ORGANIZACYJNE
Koordynator Festiwalu
Dorota Tarasiewicz
tel. 601 764 946, 094 347 57 37
dorota.tarasiewicz@mlodziifilm.pl

Paulina Zgrzebnicka
tel. 665 985 551, 094 347 57 18
paulina.zgrzebnicka@mlodziifilm.pl

Koordynator Naboru i Selekcji Filmów
Anna Kot
tel. 721 622 755, 022 556 54 88
program@mlodziifilm.pl

Koordynator Pobytu Gości (filmy konkursowe)
Agnieszka Ptaszyńska
tel. 693 427 267, 022 556 54 74
agnieszka.ptaszynska@mlodziifilm.pl

Logistyka Festiwalu
Agnieszka Walczak
tel. 094 347 57 53
agnieszka.walczak@mlodziifilm.pl

Finanse
Grażyna Ostrogłowa
grazyna.ostroglowa@mlodziifilm.pl

Obsługa Techniczna
Radosław Czerwiński
tel. 607 882 605, 094 347 57 22
radoslaw.czerwinski@mlodziifilm.pl

Tomasz Badowski
tel. 600 388 157, 094 347 57 03
tomasz.badowski@mlodziifilm.pl

Specjalista ds. Współpracy Instytucjonalnej, obsługa gości VIP
Izabela Wilke
tel. 094 347 57 55, 607 882 485
izabela.wilke@mlodziifilm.pl

Gala rozpoczęcia
Koordynacja
Liwia Mądzik
tel. 669 477 877, 022 556 54 75
liwia.madzik@mlodziifilm.pl

Izabela Wilke
tel. 094 347 57 55
izabela.wilke@mlodziifilm.pl

Gala zakończenia
Koordynacja
Liwia Mądzik
tel. 669 477 877, 022 556 54 75
liwia.madzik@mlodziifilm.pl

Izabela Wilke
tel. 094 347 57 55
izabela.wilke@mlodziifilm.pl

Biuro Festiwalowe
Barbara Bieniek
tel. 665 045 552
barbara.bieniek@mlodziifilm.pl