MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
f
d
a
scenariusz:i reżyseria:
Natalia Siwicka
produkcja:
Cor Leonis Production
Polska 2016/16 min
16.03
Fabuła
scenariusz:i reżyseria:
Piotr Domalewski
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/27 min
Program 30 Minut
60 KILO NICZEGO
scenariusz, reżyseria:i muzyka
Tomasz Gąssowski
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2016/30 min
Program 30 Minut
BARAŻ
scenariusz:i reżyseria:
Katarzyna Iskra
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/20 min
CASTING
reżyseria:
Jakub Prysak
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2017/15 min
DALEKO/BLISKO
scenariusz:i reżyseria:
Nadim Suleiman
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/14 min
DROGA DO DOMU
scenariusz, reżyseria:i montaż
Paweł Podolski
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/20 min
DZIECIAK
scenariusz:i reżyseria:
Jarosław Sztandera
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/29 min
Program 30 Minut
F 63.9
reżyseria:
Alek Pietrzak
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/30 min
Program 30 Minut
JA I MÓJ TATA
reżyseria:
Roman Przylipiak
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/26 min
Program 30 Minut
JERRY
scenariusz:i reżyseria:
Katarzyna Warzecha
produkcja:
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
Polska 2017/27 min
JEST NAPRAWDĘ EKSTRA
reżyseria:
Sandeep Balhara, Klaudiusz Chrostowski, Taras Dron, Nastazja Gonera, Daniel Howlid, Kamil Krukowski, Robin Lipo, Aleksandra Maciejczyk, Justyna Mytnik, Yevheniy Pankov, Joanna Satanowska, Marcin Strauchold, Maciej Rotowski, Mo Tan
KAMIENNE CHLEBY
scenariusz:i reżyseria:
Grzegorz Mołda
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/15 min
KONIEC WIDZENIA
reżyseria:
Tymur Yashchenko
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/30 min
Program 30 Minut
LEW
scenariusz:i reżyseria:
Urszula Morga
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/15 min
MLEKO
reżyseria, scenariusz:
Aleksandra Terpińska
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Konkurs Przypadek
Polska 2017/30 min
NAJPIĘKNIEJSZE FAJERWERKI EVER
reżyseria:
Filip Dzierżawski
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/28 min
Program 30 Minut
NAZYWAM SIĘ JULITA
scenariusz:i reżyseria:
Filip Ignatowicz
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/15 min
NOWY BRONX
reżyseria:
Katarzyna Łęcka
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/30 min
Program 30 Minut
PARS PRO TOTO
scenariusz:i reżyseria:
Edyta Rembała
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/20 min
POLA
scenariusz, reżyseria:i montaż
Justyna Pelc
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/20 min
PRZYJAZD
scenariusz:i reżyseria:
Jakub Michnikowski
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2017/37 min
PUSTKOWIE
scenariusz:i reżyseria:
Daria Kasperek
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/25 min
RÓŻA WIATRÓW
reżyseria:
Zuzanna Karpińska
scenariusz:
Zuzanna Karpińska, Maciej Czułowski
produkcja:
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
Polska 2017/17 min
SAMO SIĘ ZAGOI
scenariusz:i reżyseria:
Agata Trzebuchowska, Mateusz Pacewicz
produkcja:
Solopan
Polska 2016/8 min
SKWAR
reżyseria:i montaż
Alex Katerynchuk
produkcja:
Warszawska Szkoła Filmowa
Polska 2017/25 min
ŚWIT
scenariusz:i reżyseria:
Filip Bojarski
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/15 min
W GRUDNIU PO POŁUDNIU
scenariusz:i reżyseria:
Veronica Andersson
produkcja:
Warszawska Szkoła Filmowa
Polska 2016/13 min
WYZWOLENIE
scenariusz:i reżyseria:
Marek Skrzecz
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/26 min
Program Pierwszy Dokument
AMERYKAŃSKI SEN
Dokument
scenariusz, reżyseria:
Mateusz Żegliński
produkcja:
Akademia Sztuki w Szczecinie
Polska 2017/23 min
DROGA POWROTNA
scenariusz:i reżyseria:
Natalia Pietsch
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Polska 2017/16 min
Program Pierwszy Dokument
EUFORIA
scenariusz, reżyseria:
Tadeusz Chudy
Polska 2017/25 min
KINKY
scenariusz, reżyseria:
Marcin Polar
Polska 2017/19 min
KOLEKCJA
reżyseria:
Maciej Miller
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
Polska 2017/30 min
MIĘDZY NAMI
reżyseria:
Michalina Musielak
produkcja:
Furia Film
Polska, Niemcy 2017/22 min
MISS HOLOCAUST
scenariusz:i reżyseria:
Katarzyna Lesisz
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska, Belgia 2017/15 min
NOWE JUTRO
scenariusz, reżyseria, zdjęcia:i produkcja:
Aleksandra Folczak
Polska 2017/11 min
PANI RENA OD ANIOŁÓW
scenariusz:i reżyseria:
Agnieszka Elbanowska
produkcja:
SQUARE film studio
Polska 2016/38 min
PIERWSZY POLAK NA MARSIE
scenariusz, reżyseria:
Maciej Jankowski
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/27 min
PIĘKNIE SIĘ NAM UKŁADA
scenariusz, reżyseria:
Jakub Radej
produkcja:
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
Polska 2017/25 min
PROCH
scenariusz, reżyseria:
Karol Starnawski
produkcja:
Artntainment
Polska 2016/18 min
PRZEDZIAŁY
scenariusz, reżyseria:
Karol Pałka
Polska 2016/18 min
Program Pierwszy Dokument
PRZESZŁY LATA, IDĄ ZIMY
reżyseria:
Anna Pawluczuk
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/15 min
RAZ DWA ZERO
scenariusz:i reżyseria:
Monika Kotecka, Karolina Poryzała
Polska 2017/14 min
Program Pierwszy Dokument
WOLTA
scenariusz, reżyseria:
Weronika Pliszka
producent
Weronika Pliszka
Polska 2016/30 min
WSTAWAJ I WALCZ
reżyseria, zdjęcia:
Stanisław Cuske
Polska 2016/18 min
Program Przedszkole Filmowe Szkoły Wajdy
WYŚCIG
scenariusz, reżyseria:
Julia Orlik
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/4 min
BANKIET
Animacja
reżyseria:
Sławomir Shuty, Tomasz Bochniak
scenariusz:
Sławomir Shuty
produkcja:
Fundacja Korporacja Ha!art,
Regionalny Fundusz Filmowy w Krakowie
Polska 2017/11 min
CARGO
scenariusz, reżyseria:i montaż
Tomasz Bolek
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/3 min
GRANICE
scenariusz:i reżyseria:
Michał Orzechowski
produkcja:
Fumi Studio
Polska 2017/13 min
HORYZONT ZDARZEŃ
scenariusz, reżyseria:
Agata Mianowska
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/6 min
KLUB SENIORA
scenariusz:i reżyseria:
Daria Kopiec
produkcja:
WJTeam
Polska 2016/3 min
KOSMOS
scenariusz, reżyseria:
Maciej Wierzejski
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/4 min
KUKU
scenariusz, reżyseria:
Aleksandra Wit
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2017/8 min
LOWE
scenariusz, reżyseria:
Karolina Borgiasz
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2017/4 min
NA JĘZYKACH
scenariusz:i reżyseria:
Paulina Ziółkowska
produkcja:
Fumi Studio
Polska 2017/13 min
O MATKO!
reżyseria, scenariusz:
Paweł Kamykowski
produkcja:
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
Polska 2016/4 min
POŚRODKU, POMIĘDZY
scenariusz, reżyseria:
Liliana Pomykalska
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/7 min
STREFA
scenariusz, reżyseria:
Martyna Cierpisz
Polska 2016/4 min
W TRAMWAJU
scenariusz, reżyseria:
Barbara Rupik
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2017/5 min
WCIELENIE
scenariusz, reżyseria:
Justyna Pazdan
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2016/4 min
ZAMIENIAMY SIĘ W PRZYRODĘ
scenariusz, reżyseria:
Tymon Albrzykowski
produkcja:
Fumi Studio
Polska 2017/6 min
ZDARZENIE PLASTYCZNE
scenariusz, reżyseria:
Ilona Dybka
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
Polska 2017/4 min
ZDROWAŚ?