MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
PROGRAM
f
d
a
scenariusz:i reżyseria:
Bartosz Kruhlik
zdjęcia:
Michał Dymek
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
ADAPTACJA
Fabuła
scenariusz:i reżyseria:
Krzysztof Pawłowski
zdjęcia:
Dominik Danilczyk
produkcja:
Studio Munka–Stowarzyszenie Filmowców Polskich
BASEN
scenariusz, reżyseria:i zdjęcia:
Piotr Matysiak
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
CHECK-IN
scenariusz:i reżyseria:
Marta Prus
zdjęcia:
Adam Suzin
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
CIEPŁO-ZIMNO
reżyseria:
Daria Woszek
scenariusz:
Jagoda Janowska, Daria Woszek
zdjęcia:
Michal Sosna
produkcja:
Cor Leonis Production, All Muses
HYCEL
scenariusz:i reżyseria:
Dominika Łapka
zdjęcia:
Weronika Bilska
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
LILA
reżyseria:
Klara Kochańska
scenariusz:
Klara Kochańska, Kasper Bajon
zdjęcia:
Zuzanna Pyda
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
LOKATORKI
scenariusz:i reżyseria:
Piotr Gołębiowski
zdjęcia:
Michał Gościk
produkcja:
Board Advisors
MATKA
scenariusz:i reżyseria:
Grzegorz Dębowski
zdjęcia:
Aleksander Pozdnyakov
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
NDR
scenariusz:i reżyseria:
Olga Kałagate
zdjęcia:
Weronika Bilska
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
NIEKONIECZNIE O JĘDRZEJU
scenariusz:i reżyseria:
Kalina Alabrudzińska
zdjęcia:
Bartosz Świniarski
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi, Takfilm
NIESTRUDZENI WĘDROWCY
scenariusz:i reżyseria:
Piotr Adamski
zdjęcia:
Tomasz Woźniczka
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
OTWARCIE
scenariusz:i reżyseria:
Daria Kopiec
zdjęcia:
Piotr Chodura
produkcja:
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie
PIERWSZY RAZ
reżyseria:
Damian Kocur
scenariusz:
Damian Kocur, Yulia Yukhymets
zdjęcia:
Kacper Sędzielewski
produkcja:
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
POWRÓT
reżyseria:
Mateusz Rakowicz
scenariusz:
Mateusz Rakowicz, Maciej Cuske
zdjęcia:
Jakub Czerwiński
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
ROMANTIK
scenariusz:i reżyseria:
Adam Hartwiński
zdjęcia:
Maciej Zdrojewski
produkcja:
Warszawska Szkoła Filmowa
ROWER
scenariusz:i reżyseria:
Eliasz Waszczuk
zdjęcia:
Grzegorz Tatar
produkcja:
Warszawska Szkoła Filmowa
SPOWIEDŹ
scenariusz:i reżyseria:
Maciej Buchwald
zdjęcia:
Filip Plewiński
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
STRAPIONY MĘŻCZYZNA
scenariusz:i reżyseria:
Nastazja Gonera
zdjęcia:
Zuzanna Pyda
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
SZEPTUNKI
scenariusz:i reżyseria:
Mo Tan
zdjęcia:
Sebastian Weber
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
WOO
scenariusz:i reżyseria:
Maciej Cendrowski
zdjęcia:
Adam Lipiński
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
ZADANIE ELEMENTARNE
scenariusz:i reżyseria:
Piotr Domalewski
zdjęcia:
Bartłomiej Gocał
produkcja:
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
ZŁE UCZYNKI
scenariusz:i reżyseria:
Michał Gwardys
zdjęcia:
Karol Romaniuk
produkcja:
Akademia Filmu i Telewizji
ABREK
Dokument
scenariusz:i reżyseria:
Anastazja Dąbrowska
zdjęcia:
Robert Lis
produkcja:
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
DANIEL
scenariusz:i reżyseria:
Filip Jacobson
zdjęcia:
Tomasz Nowak
produkcja:
Gdyńska Szkoła Filmowa
DOM
scenariusz:i reżyseria:
Izabela Kiszczak
zdjęcia:
Tomasz Gajewski
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
DZIADKU, NIE SŁYSZĘ
scenariusz, reżyseria:i dźwięk
Klara Kochańska
zdjęcia:
Miłosz Kasiura
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
MELANCHOLIA
scenariusz, reżyseria, zdjęcia:i montaż
Piotr Januszkiewicz
producent
Ewa Januszkiewicz, Ryszard Januszkiewicz
MICHAŁ
scenariusz:i reżyseria:
Małgorzata Dobrowolska
zdjęcia:
Magdalena Juszczyk, Małgorzata Dobrowolska
montaż
Małgorzata Dobrowolska
MOJE MIEJSCE
reżyseria:
Emi Buchwald
zdjęcia:
Tomasz Gajewski
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
NAUKA
scenariusz, reżyseria:i zdjęcia:
Sławomir Witek
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
OSTATNI SEZON
scenariusz, reżyseria:i zdjęcia:
Vita Drygas
produkcja:
Drygas Production
PIANO
scenariusz, reżyseria:i montaż
Agnieszka Elbanowska
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
POLONEZ
scenariusz:i reżyseria:
Katarzyna Warzecha
zdjęcia:
Katarzyna Warzecha, Grzegorz Myjkowski, Robert Lis
produkcja:
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
PÓŁ ROKU FRANKA W.
reżyseria:
Patrycja Polkowska
zdjęcia:
Miłosz Kasiura
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
PRASKA 24
scenariusz:i reżyseria:
Łukasz Borowski
zdjęcia:
Michał Stajniak
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
PRZED ŚWITEM
scenariusz:i reżyseria:
Patrycja Widłak
zdjęcia:
Kuba Piękoś
produkcja:
Warszawska Szkoła Filmowa
PTASIEK
scenariusz:i reżyseria:
Mohammed Almughanni
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
SHUJAYYA
scenariusz:i reżyseria:
Julia Staniszewska
zdjęcia:
Tomasz Wolski, Kacper Lisowski, Adam Palenta

produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
TRZY ROZMOWY O ŻYCIU
scenariusz:i reżyseria:
Paweł Ziemilski
zdjęcia:
Maciek Twardowski
produkcja:
Wajda Studio
URBAN COWBOYS
scenariusz:i reżyseria:
Aleksandra Rek
zdjęcia:
Kamil Frontczak, Asta Julia Gudjonsdottir
produkcja:
Wajda Studio
WARIACJA NA WIOLONCZELĘ SOLO
scenariusz:i reżyseria:
Sławomir Batyra
zdjęcia:
Krzysztof Gromek
produkcja:
Delord
WIELKI TEATR
scenariusz:i reżyseria:
Zofia Kowalewska
zdjęcia:
Weronika Bilska
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
WIĘZI
scenariusz:i reżyseria:
Martin Rath
zdjęcia:
Mateusz Zwoliński
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
ŻELAZNE ALIBI
scenariusz:i reżyseria:
Renata Gąsiorowska
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
CIPKA
Animacja
reżyseria:
Katarzyna Kijek
scenariusz:i animacja
Katarzyna Kijek, Przemysław Adamski
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
DEBIUT
reżyseria:
Natalia Brożyńska
scenariusz:
Mateusz Moczulski, Natalia Brożyńska
DORADCY KRÓLA HYDROPSA
reżyseria:i zdjęcia:
Piotr Loc Hoang Ngoc
scenariusz:
Piotr Loc Hoang Ngoc, Paulina Skibińska
GYROS DANCE
scenariusz:i reżyseria:
Michalina Musialik
muzyka
Mateusz Woś
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
JA, ZWIERZĘ
scenariusz:i reżyseria:
Kamila i Mirek Sosnowscy
produkcja:
Kamila i Mirek Sosnowscy
KOLEKCJONER
scenariusz, reżyseria, dźwięk
i animacja
Jacek Piotrowicz
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
LIMBO
scenariusz, reżyseria, opracowanie
plastyczne i postprodukcja:

Anita Kwiatkowska-Naqvi
LOCUS
scenariusz, reżyseria, zdjęcia:i montaż

Alicja Błaszczyńska
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
ŁAŃCUSZKI
cenariusz, reżyseria, opracowanie plastyczne,
animacja, montaż
Marcin Podolec
produkcja:
FUMI Studio, Szkoła Filmowa w Łodzi
OLBRZYM
scenariusz, reżyseria:i animacja
Magdalena Pilecka
produkcja:
Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich
PIÓRNIKT
reżyseria, zdjęcia, montaż i produkcja:

Stanisław Białoskórski
POZOSTAĆ
scenariusz, reżyseria, zdjęcia:i montaż

Ewa Łuczków
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
PRZYTUL MI GŁOWĘ
scenariusz, reżyseria:i animacja

Agata Mianowska
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
WIÓRY
scenariusz, reżyseria, animacja
Karolina Specht
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
WYJDĘ Z SIEBIE
scenariusz, reżyseria, scenografia,
montaż i animacja
Artur Hanaj
produkcja:
Szkoła Filmowa w Łodzi
ZACZYN