MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
PROGRAM
NOCLEGI
Gości Festiwalu zapraszamy do korzystania z noclegów w hotelach w Mielnie i Koszalinie:
1. Apartamenty DUNE  http://www.mielno-dune.pl/
2. Meduza http://www.meduza.mielno.pl/
3. Dworek Morski http://www.dworekmorski.pl/
4. Willa Alexander http://willa-alexander.pl/
5. Hotel Emocja http://hotelemocja.pl/
6. Hotel Planeta http://hotelplaneta.com.pl/
7. Baltic Star http://www.balticstar.pl/
8. Royal Park http://www.royalpark.pl


Pomoc w zorganizowaniu noclegu:
Agnieszka Walczak
tel. 094 347 57 53
agnieszka.walczak@ck105.koszalin.pl