MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
AHA

AHA

Polska 2024 / 8 min

scenariusz, reżyseria, montaż i compositing Paulina Jaklik animacja Paulina Jaklik, Damian Masłowski, Daria Godyń, Paweł Sergunin, Kinga Kociarz muzyka Szymon Kusior udźwiękowienie Michał Korzeniowski produkcja Kraków Film Klaster producenci Robert Sowa, Aneta Zagórska kierownictwo produkcji Żaneta Kominiak, Anna Waszczuk, Katarzyna Kuca współfinansowanie Polski Instytut Sztuki Filmowej dystrybucja Hudzik Film


Aha to ukryta granica ogrodu w postaci głębokiego rowu, fosy lub uskoku tarasowego, który uniemożliwia jej przekroczenie, ale nie przesłania widoku. Film jest symboliczną opowieścią o drodze życiowej, w trakcie której radosny bieg kończy się upadkiem, a podniesienie się z niego prowadzi do kolejnego upadku. Życie to puzzle z ogrodów i ah.


Paulina Jaklik

Urodzona w roku 1994 w Rzeszowie. Absolwentka Akademii Sztuk

Pięknych w Krakowie (dyplom z malarstwa „Krok w lewo” pod kierunkiem prof. Adama Brinckena, aneks z rysunku pod kierunkiem prof. ASP Piotra Korzeniowskiego, aneks z animacji pod kierunkiem dr. Roberta Sowy). Wśród uprawianych przez nią dziedzin artystycznych znajduje się malarstwo i animacja.