MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
HONEY BUNNY

HONEY BUNNY

Polska 2024 / 23 min

reżyseria Gracjana Piechura scenariusz Gracjana Piechura, Izabela Smolińska zdjęcia Aleksandra Kamińska montaż Kosma Kowalczyk scenografia Natalia Rejszel kostiumy Kinga Kubiak charakteryzacja Róża Zimnoch dźwięk na planie Alex Banaszkiewicz udźwiękowienie Franciszek Kozłowski obsada Alina Chechelska, Artur Barciś, Sylwia Boroń, Grażyna Misiorowska, Dawid Ptak, Dariusz Obodzień produkcja Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego producentka Krystyna Doktorowicz producentka wykonawcza Ewa Krzemińska kierownictwo produkcji Marcin Kamiński współfinansowanie Polski Instytut Sztuki Filmowej


Emerytowany strażak Staszek z ukochaną żoną Alinką dzieli wszystko, poza jednym – sypialnią. Staszkowi łatwiej jest okazywać uczucia puchatym królikom, które hoduje w przydomowej szopie, niż Alince. Kiedy odkrywa, że żona w tajemnicy przed nim, zatrudniła się jako przytulaczka w salonie płatnego przytulania Honey Bunny, musi skonfrontować się nie tylko z nią, ale też z własną seksualnością i potrzebami.


GRACJANA PIECHURA

Studentka reżyserii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Absolwentka filozofii na Uniwersytecie Śląskim. W 2016 roku wyruszyła w roczną podróż autostopem do Azji i Australii. Jej poprzednie filmy: „Gniazdo" i „Dzieci i ryby" znalazły się w oficjalnej selekcji polskich i międzynarodowych festiwali, w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.