MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
MARATON CANAL+

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII
Polska 2021

Seria filmów, która opowiada o wszystkich stronach internetowego randkowania. Każdy z odcinków, portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków, pokazany jest oczami innego reżysera. Historie stanowią zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie i motywacja do poszukiwań drugiej połówki online. Łączy ich za to jedno: chęć znalezienia miłości.
To właśnie te, czasem słodko-gorzkie, czasem bawiące do łez lub wzruszające opowieści są bliskie prawdziwemu życiu. Każdy będzie mógł się z nimi utożsamić, bo miłość ma różne oblicza.


DYSTANS
Bartek rusza w tajemnicy przed rodzicami w szaloną wyprawę do Wiednia, by wreszcie spotkać się na żywo ze swoją miłością z internetu. Nastolatek nie poddaje się, nawet gdy okazuje się, że jego podróż nie przebiega zgodnie z planem. Na swojej drodze poznaje różne osoby, które udowodnią mu, że o miłość trzeba walczyć. Czy uda mu się dotrzeć bezpiecznie na pierwszą randkę? Kto go przywita na miejscu? Pierwsze spotkania potrafią zaskoczyć.


DETEKTOR
Pierwsza randka w czasie magicznych dni, tuż przed wigilią Bożego Narodzenia kończy się nieoczekiwanym konfliktem z prawem. W aplikacji Planeta Singli Ewa poznaje uroczego Jacka, który ujmuje ją swoim poczuciem humoru. Ich romantyczne spotkanie zostaje brutalnie przerwane przez policję, a dziewczyna nieoczekiwanie trafia na komisariat. Czyżby przez przypadek znalazła się w złym miejscu i czasie? W trakcie przesłuchania będzie zmuszona zweryfikować swoje dotychczasowe miłosne relacje.


WŁADEK I HALINKA
Jak może wyglądać pierwsza randka pary 70-latków? Wspólna noc, czy jednak raczej po prostu pyszny sernik. A może jedno
i drugie? Władek i Halinka poznają się na Planecie Singli i rozpoczynają wspólną podróż - wolną od oczekiwań czy zahamowań.
Czy ich spotkanie udowodni, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną miłosną przygodę, burzę zmysłów i powrót do pełni życia? Może to ostatnia miłość okaże się właśnie tą najwspanialszą?