MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
TENDER LOVING CARE

TENDER LOVING CARE

Wielka Brytania 2024 / 20 min


scenariusz, reżyseria i montaż Kalina Pulit zdjęcia Igor Połaniewicz kostiumy Melanie Zwif charakteryzacja Isabella Morais dźwięk Harry Butcher obsada Kalina Pulit, Stuart Bowman produkcja Not Just Any producenci Amelida Celepija, Kalina Pulit producentka wykonawcza Emily Rudge kierownictwo produkcji Charlotte Davy


Mieszkająca w Londynie trzydziestolatka chce przełamać poczucie osamotnienia. Dzwoni pod różne numery centrów obsługi klienta w poszukiwaniu więzi. Z różnym skutkiem przesuwa dopuszczalne w takich rozmowach granice. W banku dopytuje o swoje życie uczuciowe, o kinie rozmawia z lekarzem, a o reinkarnacji z dostarczycielem internetu. Call center stają się tłem do rozmów o sensie życia i samotności w metropolii.


Kalina Pulit

Urodziła się w Polsce, mieszka w Londynie. Reżyserka, fotografka i artystka wizualna. W swoich pracach przygląda się całemu spektrum ludzkich emocji w mikro- i makrospołecznościach. Zwraca uwagę na osoby, miejsca i sytuacje, które przez innych pozostają niezauważone. Jej styl wizualny charakteryzuje znaczące wykorzystanie koloru i połączenie form analogowych z cyfrowymi.