MŁODZI I FILM
PRAKTYCZNE
PROGRAM
BRANŻA / MEDIA
ARCHIWUM
KONTAKT
PROWADZĄCY GALE FESTIWALU

MAGDALENA FELIS

Dziennikarka filmowa, realizatorka telewizyjna, reporterka. Zawodowo związana z Działem Autopromocji Grupy Kino Polska, gdzie odpowiada za copywriting spotów filmowych prawie 20 kanałów TV na całym świecie. Była związana m.in. z Canal+ , „Gazetą Wyborczą”, agencją Huta 19, TVP Kultura, Polsat Cafe oraz magazynami „Uroda Życia”, „Krainy Polskie” i „Kraina Bugu”.


Razem z reporterem Igorem Nazarukiem zajmuje się tematem polskiej prowincji (m.in. dokument "Granice", reportaże "Karma wraca do moich wrogów" w GW czy „Miłość ma gorzki smak amfetaminy” w „Pismo. Magazyn opinii”. Ukończyła filologię polską na UW. Gra na altówce, mieszka w lesie, od 5 lat otwiera Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, prowadzi też serię spotkań z twórcami “Szczerość za szczerość”.AGNIESZKA MATAN

Komiczka, stand-up'erka i scenarzystka. Miłośniczka taksóweki dobrej zabawy. Przeciwniczka butów typu crocs i harcerzy.SZYMON MAJEWSKI

Komik, satyryk, czasami showman.


W Radiu ZET prowadzi serię wywiadów"Nie mam pytań". Pisze do Zwierciadła. Od wielu lat ma swój monolog w Och- Teatrze pt. "One Mąż Show", w którym opowiada o swoim małżeństwie. Występuje również z monologiem o Mamie – "MaminSzymek". Z Joasią Kołaczkowską prowadzi podcast „Mówi Się”.


Ma nadprodukcję żartów, które wrzuca na FB.


By nie boksować się z życiem, od wielu lat boksuje pod okiem trenera Łukasza Landowskiego. Ma w miarę dobry lewy prosty i dużo pracy przed sobą. Cały czas ma różne pomysły, bywa, że za dużo, ale i tak uwielbia je mieć.